Wypożyczalnia I Oferta I Kontakt

A

Wypożyczalnia kajaków w Puszczy Knyszyńskiej SplywySuprasl.pl to doskonała oferta skierowana do turystów odwiedzających województwo podlaskie. To również alternatywa weekendowego, aktywnego wypoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta i obcowanie na łonie dzikiej przyrody Puszczy Knyszyńskiej wśród puszczańskich rzek, sielskiego krajobrazu podlaskiej wsi, pozwala spokojnie podróżować bez pośpiechu, leniwie, tak po prostu...

Porzuć wielkomiejski zgiełk! Weź rodzinę, znajomych i odkrywaj rzeki Puszczy Knyszyńskiej: Supraśl, Sokołdę, Słoję oraz Płoskę. Poczuj podlaski klimat i poznaj jego mieszkańców. Zakochaj się w Puszczy i poznawaj najpiękniejsze zakątki tej wciąż tajemniczej Krainy!

Odkryj rzeki Puszczy Knyszyńskiej!

Supraśl Sokołda Słoja Płoska

 
Oferta

Aktywny wypoczynek to nasza pasja!

Szeroka oferta naszej firmy przeznaczona i przystosowana jest dla turysty w każdym wieku. Połączenie podróżowania w kajaku i poznawania piękna podlaskiej przyrody oraz klimat Podlasia sprawi, że odnajdą tu Państwo znakomite warunki do wypoczynku i rekreacji. Aktywny wypoczynek w kajaku pozwoli odkryć do tej pory niedoceniane podlaskie rubieże, a koloryt pogranicza, gdzie przenika się kultura polska, białoruska i ukraińska sprawią, że podróżowanie w kajaku będzie jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane!

Oferta:

- wypożyczenie kajaków,
- transport kajaków,
- transport osób,
- transport bagaży podczas spływu,
- wypożyczenie beczek i worków wodoszczelnych.

Spływy:

- jedno-, dwu-, trzydniowe i dłuższe,
- indywidualne, grupowe,
- integracyjne, rodzinne, tematyczne,
- gotowe programy oraz propozycje na długie weekendy.

A także:

- zabezpieczenie ratownik wodny/medyczny,
- wycieczki z przewodnikiem,
- organizacja ognisk, noclegów, wyżywienia,
- inne na życzenie.

Zapraszamy na przygodę z wiosłem!

 

                     

 

SplywySuprasl.pl ©