Wypożyczalnia I Oferta I Kontakt

A

Wypożyczalnia kajaków w Puszczy Knyszyńskiej SplywySuprasl.pl to doskonała oferta skierowana do turystów odwiedzających województwo podlaskie. To również alternatywa weekendowego, aktywnego wypoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta i obcowanie na łonie dzikiej przyrody Puszczy Knyszyńskiej wśród puszczańskich rzek, sielskiego krajobrazu podlaskiej wsi, pozwala spokojnie podróżować bez pośpiechu, leniwie, tak po prostu...

Porzuć wielkomiejski zgiełk! Weź rodzinę, znajomych i odkrywaj rzeki Puszczy Knyszyńskiej: Supraśl, Sokołdę, Słoję oraz Płoskę. Poczuj podlaski klimat i poznaj jego mieszkańców. Zakochaj się w Puszczy i poznawaj najpiękniejsze zakątki tej wciąż tajemniczej Krainy!

Odkryj rzeki Puszczy Knyszyńskiej!

Supraśl Sokołda Słoja Płoska

 
  Słoja

Proponowany spływ:

Słoja
Talkowszczyzna – Kolonia Kondycja: 18,5 km 

Supraśl
Kolonia Kondycja – Supraśl: 21,6 km
Supraśl –  Wasilków: 19,0 km

Oferujemy:
- wypożyczenie kajaków,
- transport kajaków i osób,
- ratownik wodny,
- ubezpieczenie,
- mapa trasy.

Słoja jest pierwszym, większym prawobrzeżnym dopływem Supraśli. Rzeka bierze swój początek w okolicach miejscowości Sukowicze nieopodal Szudziałowa.
Jej całkowita długość wynosi 32,4 km. Odcinek kajakowy
o długości 18,5 km zaczyna się od miejscowości Talkowszczyzna, a kończy na wysokości wsi Kolonia Kondycja, gdzie Słoja wpada do Supraśli. Słoja ma charakter naturalnej, meandrującej rzeki z licznymi zwalonymi drzewami, korzeniami, wykrotami i kamieniami. Miłośnikom prawdziwej przygody z wiosłem rzeka Słoja zdecydowani da się we znaki :)

Spływ Słoją przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, pragnących poczuć dzikość naturalnej puszczańskiej rzeki - gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

 

                     

 

SplywySuprasl.pl ©